Mesaj gönder
products

5 KW Düşük Kirlilik UPS Kesintisiz Güç Sistemi Uzun Süre Güvenli Çalışma

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ally Hi-Tech
Model numarası: Hidrojen UPS
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: denize uygun paket
Detay Bilgi
Anma gücü: 5KW gürültü, ses: ≤60dB
Koruma sınıfı: IP54 Sıcaklık: -5 ~ 45 ℃
Vurgulamak:

ups birim güç kaynağı

,

kesintisiz güç sistemi


Ürün Açıklaması

 

Yedek Güç Sistemi 5kW Düşük Kirlilik UPS Uzun Süre Güvenli Çalışma

 

The principle of this UPS is hydrogen + fuel cell. Bu UPS'in prensibi hidrojen + yakıt hücresidir. The feedstock is methanol and through the methanol-reforming process, high purity hydrogen is generated. Hammadde metanoldür ve metanol yeniden biçimlendirme işlemi ile yüksek saflıkta hidrojen üretilir. Then the fuel cell will make use of hydrogen and generate power to supply stable electricity. Daha sonra yakıt hücresi hidrojenden faydalanacak ve istikrarlı elektrik sağlamak için güç üretecektir.

 

The biggest advantage of Ally's uninterruptible power system is long time operation. Ally'nin kesintisiz güç sisteminin en büyük avantajı uzun süreli çalışmadır. As long as the feedstock is enough, the UPS can work continuously. Hammadde yeterli olduğu sürece UPS sürekli çalışabilir.

 

Verim

 

3kW Hydrogen UPS Reliable Long-run Backup Power System Light Weight

 

Klasik Kasa

 

Telekomünikasyon baz istasyonları ve Tayvan'ın dağlık bölgesinde bir sığınak: 20Nm3/h methanol hydrogen generator and 5Kw×4 matched fuel cells. / h metanol hidrojen jeneratörü ve 5Kw × 4 uyumlu yakıt hücreleri. Methanol-water storage: 2000L, it can reserve for 74hr continuous use time with output of 25Kw, and supply emergency power for 4 mobile communication base stations and one refuge. Metanol-su depolama: 2000L, 25Kw çıkışı ile 74 saat sürekli kullanım süresi ayırabilir ve 4 mobil iletişim baz istasyonu ve bir sığınak için acil durum gücü sağlayabilir.

3kW sürekli güç kaynağı sistemi yapılandırması, L × H × W (M3): 0.8 × 0.8 × 1.7 (daha uzun güç kaynağı gerekiyorsa, 24 saat sürekli güç kaynağını garanti edebilir, harici yakıt deposuna ihtiyaç duyar)

 

Referans

 

5 KW Düşük Kirlilik UPS Kesintisiz Güç Sistemi Uzun Süre Güvenli Çalışma 1

İletişim bilgileri
Rachael

Telefon numarası : +8617345099892

Naber : +8613668204078