Mesaj gönder
aboutus
Üretim hattı

Ally Hi-Tech, tipik olarak hidrojen üretim teknolojisi olan gaz üretimi ve ayrıştırma ve temizleme teknolojisi çözümlerine kendini adamıştır.

Ally Hi-Tech'in kritik PSA vanalarını üretmek ve modülerleşmeyi sürdürmek için bir atölyesi var.

OEM / ODM

Tailered Mühendislik Hizmeti

Özel mühendislik hizmetinde kapsamlı deneyimler. Örneğin, Ally Hi-Tech'in 2004 yılında Air Liquide ile hidrojen çözümünü onaylaması ve tavsiye etmesi aylar aldı. O zamandan beri Air Liquide, tüm Çin projeleri ve bir Filipinler projesi olan Ally Hi-Tech'e birçok hidrojen üretim projesi ödüllendirdi.
Ayrıca, gerekirse uluslararası ortak standartlar mühendisliğe uygulanabilir.

Ar-Ge

Ar-Ge
Ally Hi-Tech, gaz çözümleriyle ilgili araştırma ve geliştirmelere büyük miktarda yatırım yapıyor. Ayrıca, Ally Hi-Tech, temel araştırma ve incelemeye devam etmek için bilinen kurumla işbirliği yapıyor. Örneğin, China Petroluem Üniversitesi profesörü Bay Yu, Hidrokarbondan Hidrojen Üretimi Kıdemli Danışmanı olarak görev yaptı.
Ar-Ge Departmanı, aşağıdakiler dahil olmak üzere servo işaretli projeleri geliştirmeyi başardı:
  • 2008'de SMR ve PSA tarafından 50 Nm3 / h Hidrojen Jeneratörü, o zamanki en küçüğü olan Pekin Olimpiyatları'nın FCEV'sine hidrojen sağladı.
  • 20.000 Nm3 / saat hidrojen kapasitesine sahip en büyük metanol reformeri.
  • 5 Nm3 / h Hidrojen Jeneratörü, metanol reformu ve yakıt hücresiyle entegre olan PSA.
  • Katalitik yanma sıcak yağ ocağı, ki metanolün yeniden düzenlenmesi hidrojen tesisinin toprak ihtiyacını önemli ölçüde azaltıyor.

İletişim bilgileri