Mesaj gönder
products

Yüksek Verimli Buhar Metan Reformu SMR Hidrojen Tesisi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ally Hi-Tech
Model numarası: SMR
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: denize uygun paket
Detay Bilgi
Kapasite: 5 ~ 500,00Nm3 / saat Başlamak: Hızlı
Operasyon: Kararlı Efficientgy: Yüksek
Vurgulamak:

hydrogen gas plant

,

hydrogen generation plant


Ürün Açıklaması

 
Buhar Metan Reform Hidrojen Tesisi Yüksek Verimlilik ve Düşük Maliyet
 
With rich experience in the steam methane reforming field, Ally provided over 80 units both domestic and abroad. Buhar metan reform alanında zengin deneyime sahip olan Ally, yurtiçi ve yurtdışında 80'den fazla ünite sağladı. According to clients' requirements, we designed steam methane reforming hydrogen plant with capacity from 5 to 500,000 Nm Müşterilerin ihtiyaçlarına göre, 5 ila 500.000 Nm kapasiteli buhar metanı reform hidrojen tesisi tasarladık3/h. / Sa. Cause Ally is a professional engineering enterprise and offers always customized technical proposal for you. Nedeni Ally profesyonel bir mühendislik kuruluşudur ve sizin için her zaman özelleştirilmiş teknik teklif sunar.
 
Buhar Metan Reform Hidrojen Tesisi Özellikleri
 
High efficiency and low cost are the biggest features of Ally's steam methane reforming hydrogen plant. Yüksek verimlilik ve düşük maliyet, Ally'nin buhar metanını yeniden düzenleyen hidrojen tesisinin en büyük özellikleridir. With 20-years' effort on technology innovation and development, Ally has developed advanced technology in this field. Ally, teknoloji inovasyonu ve geliştirmesine yönelik 20 yıllık çaba ile bu alanda ileri teknoloji geliştirmiştir. In Shanghai EXPO 2010, Ally corporated with Tongji University on an SMR unit for vehicles. Şangay EXPO 2010'da Ally, Tongji Üniversitesi ile bir SMR ünitesinde taşıtlar kurdu. It is one of the top national projects we participated in. Katıldığımız en iyi ulusal projelerden biri.
 
Metanol reforme etme ile karşılaştırıldığında, buhar metan reforme etme teknolojisi daha küçük kapasiteler için daha uygundur.
 
Ally's SMR technology enables flexible use of raw materials and it can be applied to the lowest operating costs (OPEX), the highest efficiency and the lowest total life cycle costs are optimized. Ally'nin SMR teknolojisi hammaddelerin esnek kullanımını sağlar ve en düşük işletme maliyetlerine (OPEX) uygulanabilir, en yüksek verimlilik ve en düşük toplam yaşam döngüsü maliyetleri optimize edilir. Different levels of modularization and standardization can be applied to meet project requirements. Proje gereksinimlerini karşılamak için farklı seviyelerde modülerleştirme ve standardizasyon uygulanabilir. Maximum availability and reliability have top priority in all system concepts. Tüm sistem konseptlerinde maksimum kullanılabilirlik ve güvenilirlik önceliklidir. Here, customers benefit from LPG's extensive operating experience with its large fleet of steam reforming systems. Burada müşteriler, büyük buhar reform sistemleri filosu ile LPG'nin kapsamlı işletim deneyiminden yararlanıyor.
 
 
SMR Hidrojen Tesisi Performansı
 
S / N ad indeks
1 hammadde Doğal gaz, LPG
2 Hidrojen Kapasitesi 50 ila 50.000 Nm3/ h
3 Hidrojen Basıncı Typically 15 barg; Tipik olarak 15 barg; up to 30 barg 30 barg'a kadar
4 Hidrojen Saflığı Typically 99.99 vol.%; Tipik olarak hacimce% 99.99; up to 99.9999 vol.% % 99.9999'a kadar
 
SMR tesisinin uygulanması
 
Bu ölçekli SMR hidrojen tesisi, ilaçlar, kimyasallar, yüzer cam, hidrojen dolum istasyonları gibi küçük ölçekli hidrojen talebi için özel olarak geliştirilmiştir.
 
 
Referanslar
 
SMR Hydrogen Plant Hydrogen Generation via Steam Methane Reforming Technology

İletişim bilgileri
Hu

Telefon numarası : 13668204078

Naber : +8613668204078