Mesaj gönder
products

Hidrojen Kesintisiz Güç Sistemi, Ups Güç Çözümleri Gürültü ≤60

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ally Hi-Tech
Model numarası: GÜÇ KAYNAĞI
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: denize uygun paket
Detay Bilgi
Operasyon: uzun süre hammadde: Metanol
Ağırlık: Işık Gürültü: ≤60
Vurgulamak:

ups birim güç kaynağı

,

kesintisiz güç kaynağı ünitesi


Ürün Açıklaması

 

Hidrojen Kesintisiz Güç Sistemi Uzun Çalışma Süresi Uzun Ömür

 

Methanol to hydrogen + fuel cell - continuous power supply system is based on methanol solution as raw material. Metanol-hidrojen + yakıt hücresi - sürekli güç kaynağı sistemi hammadde olarak metanol çözeltisine dayanır. The high purity hydrogen is obtained by reforming and PSA method, then heat and power outputs are obtained by fuel cell. Yüksek saflıkta hidrojen, reform ve PSA yöntemi ile elde edilir, daha sonra yakıt hücresi tarafından ısı ve güç çıkışları elde edilir.

 

Uygulamalar
 

Baz istasyonu

• Machine odası

Veri merkezi

• Öutdoor İzleme

ada

• Hospital

• Övesilelerle ...

 

Klasik Kasa

 

Telekomünikasyon baz istasyonları ve Tayvan'ın dağlık bölgesinde bir sığınak: 20Nm3/h methanol hydrogen generator and 5Kw×4 matched fuel cells. / h metanol hidrojen jeneratörü ve 5Kw × 4 uyumlu yakıt hücreleri. Methanol-water storage: 2000L, it can reserve for 74hr continuous use time with output of 25Kw, and supply emergency power for 4 mobile communication base stations and one refuge. Metanol-su depolama: 2000L, 25Kw çıkışı ile 74 saat sürekli kullanım süresi ayırabilir ve 4 mobil iletişim baz istasyonu ve bir sığınak için acil durum gücü sağlayabilir.

3kW sürekli güç kaynağı sistemi yapılandırması, L × H × W (M3): 0.8 × 0.8 × 1.7 (daha uzun güç kaynağı gerekiyorsa, 24 saat sürekli güç kaynağını garanti edebilir, harici yakıt deposuna ihtiyaç duyar)

 

Referans

 

Hidrojen Kesintisiz Güç Sistemi, Ups Güç Çözümleri Gürültü ≤60 0

İletişim bilgileri
Rachael

Telefon numarası : +8617345099892

Naber : +8613668204078