Mesaj gönder
products

SMR Teknolojisi Hidrojen Üretim Ünitesi Kompakt Yerleşim Yüksek Kararlılık

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ally Hi-Tech
Model numarası: SMR
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: denize uygun paket
Detay Bilgi
Kapasite: 50 ° 500,000Nm3 / saat Yerleşim: Kompakt
Saflık: Tp 99.99999% Maliyet: Düşük
Kalite: Yüksek
Vurgulamak:

hydrogen manufacturing unit

,

hydrogen generation plant


Ürün Açıklaması

 

Hidrojen Tesisi SMR Teknolojisi Kompakt Yerleşim Düşük Maliyetli Yüksek Kalite

 

Kompakt bir SMR hidrojen tesisi arıyorsanız, zengin deneyimlerimiz olduğu ve dünya çapındaki müşterilerimiz için 80'den fazla ünite teslim ettiğimiz için Ally en iyi seçiminizdir.

As a member of the Chinese hydrogen standard committee, Ally has been focusing on innovation and research related to the technology of hydrogen production, purification and etc for 20 years. Çin hidrojen standart komitesinin bir üyesi olan Ally, 20 yıldır hidrojen üretimi, saflaştırma ve benzeri teknolojiyle ilgili yenilik ve araştırmalara odaklanmaktadır. Ally has advanced SMR technology and will provide our clients with professional service. Ally gelişmiş SMR teknolojisine sahiptir ve müşterilerimize profesyonel hizmet sunacaktır.

 

Prensip

 

The principle of the natural gas hydrogen production process is to pre-treat the natural gas first, and then convert methane and water vapor into carbon monoxide and hydrogen in the reformer. Doğal gaz hidrojen üretim sürecinin prensibi önce doğal gazın ön işlemden geçirilmesi ve daha sonra metan ve su buharının reformerde karbon monoksit ve hidrojene dönüştürülmesidir. After the waste heat is recovered, the process of converting carbon monoxide into carbon dioxide and hydrogen in the conversion tower, this The basis of process technology is realized on the basis of natural gas steam reforming technology. Atık ısı geri kazanıldıktan sonra, karbon monoksiti dönüşüm kulesinde karbondioksite ve hidrojene dönüştürme işlemi, bu işlem teknolojisinin temeli doğal gaz buharı yenileme teknolojisi temelinde gerçekleştirilir. In the shift tower, in the presence of a catalyst, the reaction temperature is controlled, and carbon monoxide and water in the reformed gas react to produce hydrogen and carbon dioxide. Vites kulesinde, bir katalizör varlığında reaksiyon sıcaklığı kontrol edilir ve reforme edilen gazdaki karbon monoksit ve su, hidrojen ve karbon dioksit üretmek için reaksiyona girer.

 

Under appropriate pressure and temperature, a series of chemical reactions will occur in the natural gas to produce conversion gas. Uygun basınç ve sıcaklık altında, doğal gazda dönüşüm gazı üretmek için bir dizi kimyasal reaksiyon meydana gelecektir. The conversion gas then undergoes heat exchange, condensation and other processes, allowing the gas to pass through PAS equipped with various adsorbents under automatic control After the installation, impurities such as carbon monoxide and carbon dioxide are absorbed by the adsorption tower, and hydrogen is sent to the gas-using unit. Dönüştürme gazı daha sonra ısı değişimi, yoğuşma ve diğer işlemlere tabi tutulur ve gazın otomatik kontrol altında çeşitli adsorbanlarla donatılmış PAS'dan geçmesine izin verir.Kurulumdan sonra, karbon monoksit ve karbon dioksit gibi safsızlıklar adsorpsiyon kulesi tarafından emilir ve hidrojen gönderilir. gaz kullanan üniteye. The adsorbent adsorbed the impurities. Adsorban safsızlıkları emdi. After desorption, the desorption gas can be sent to the converter furnace as fuel, and the adsorbent is also regenerated. Desorpsiyondan sonra, desorpsiyon gazı dönüştürücü fırınına yakıt olarak gönderilebilir ve adsorban da yeniden üretilir.

 

Verim
 
Hydrogen Plant by Steam Methane Reforming Technology High Purity
 
SMR tesisinin uygulanması
 

- Petrokimya endüstrisi

- Elektronik endüstrisi

- Metalurji endüstrisi

- Gıda endüstrisi

- Şamandıra camı

- İnce organik sentez

- Uzay endüstrisi

- Hidrojen dolum istasyonları

- ...

 
Referanslar
 

SMR Teknolojisi Hidrojen Üretim Ünitesi Kompakt Yerleşim Yüksek Kararlılık 1

İletişim bilgileri
Rachael

Telefon numarası : +8617345099892

Naber : +8613668204078