Mesaj gönder
products

Buhar Metan Reform Teknolojisiyle Yüksek Saflıkta SMR Hidrojen Tesisi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ally Hi-Tech
Model numarası:
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: denize uygun paket
Detay Bilgi
Maliyet: Düşük Operasyon: Kararlı
Kapasite: 50 ~ 500.000 Nm3 / s sistem: kolay
kızak: Kompakt
Vurgulamak:

hydrogen gas plant

,

hydrogen generation plant


Ürün Açıklaması

 

Buhar Metan Reform Teknolojisiyle Hidrojen Tesisi Yüksek Saflıkta

 

Ally Hi-Tech'in ileri teknolojisi SMR hidrojen tesisini ekonomik ve maliyet değeri haline getirir.

Engineers will design the proposal based on our clients' requests and concerns, while also combine with their own professional advice and finally get the product hydrogen purity, which can be up to 99.9999%. Mühendisler teklifi müşterilerimizin istek ve endişelerine göre tasarlayacak, aynı zamanda kendi profesyonel tavsiyeleri ile birleştirecek ve sonunda% 99,9999'a kadar ürün hidrojen saflığı elde edecekler. Because the contents of the feedstock affect a lot in the entire process. Çünkü hammaddenin içeriği tüm süreç boyunca çok etkilidir.

 

Prensip

 

The principle of the natural gas hydrogen production process is to pre-treat the natural gas first, and then convert methane and water vapor into carbon monoxide and hydrogen in the reformer. Doğal gaz hidrojen üretim sürecinin prensibi önce doğal gazın ön işlemden geçirilmesi ve daha sonra metan ve su buharının reformerde karbon monoksit ve hidrojene dönüştürülmesidir. After the waste heat is recovered, the process of converting carbon monoxide into carbon dioxide and hydrogen in the conversion tower, this The basis of process technology is realized on the basis of natural gas steam reforming technology. Atık ısı geri kazanıldıktan sonra, karbon monoksiti dönüşüm kulesinde karbondioksite ve hidrojene dönüştürme işlemi, bu işlem teknolojisinin temeli doğal gaz buharı yenileme teknolojisi temelinde gerçekleştirilir. In the shift tower, in the presence of a catalyst, the reaction temperature is controlled, and carbon monoxide and water in the reformed gas react to produce hydrogen and carbon dioxide. Vites kulesinde, bir katalizör varlığında reaksiyon sıcaklığı kontrol edilir ve reforme edilen gazdaki karbon monoksit ve su, hidrojen ve karbon dioksit üretmek için reaksiyona girer.

 

Under appropriate pressure and temperature, a series of chemical reactions will occur in the natural gas to produce conversion gas. Uygun basınç ve sıcaklık altında, doğal gazda dönüşüm gazı üretmek için bir dizi kimyasal reaksiyon meydana gelecektir. The conversion gas then undergoes heat exchange, condensation and other processes, allowing the gas to pass through PAS equipped with various adsorbents under automatic control After the installation, impurities such as carbon monoxide and carbon dioxide are adsorbed by the adsorption tower, and hydrogen is sent to the gas-using unit. Dönüşüm gazı daha sonra ısı değişimi, yoğuşma ve diğer işlemlere tabi tutulur ve gazın otomatik kontrol altında çeşitli adsorbanlarla donatılmış PAS'dan geçmesine izin verir.Kurulumdan sonra, karbon monoksit ve karbon dioksit gibi safsızlıklar adsorpsiyon kulesi tarafından adsorbe edilir ve hidrojen gönderilir gaz kullanan üniteye. The adsorbent adsorbed the impurities. Adsorban safsızlıkları emdi. After desorption, the desorption gas can be sent to the converter furnace as fuel, and the adsorbent is also regenerated. Desorpsiyondan sonra, desorpsiyon gazı dönüştürücü fırınına yakıt olarak gönderilebilir ve adsorban da yeniden üretilir.

 

Verim
Buhar Metan Reform Teknolojisiyle Yüksek Saflıkta SMR Hidrojen Tesisi 0
 
SMR tesisinin uygulanması
 
Bu ölçekli SMR hidrojen tesisi, ilaçlar, kimyasallar, yüzer cam, hidrojen dolum istasyonları gibi küçük ölçekli hidrojen talebi için özel olarak geliştirilmiştir.
 
 
Referanslar
 

Buhar Metan Reform Teknolojisiyle Yüksek Saflıkta SMR Hidrojen Tesisi 1

İletişim bilgileri
Rachael

Telefon numarası : +8617345099892

Naber : +8613668204078