products

UPS Kesintisiz Güç Sistemi Metanol Reform Hidrojen Üretimi ile Birleştirildi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ally Hi-Tech
Model numarası: GÜÇ KAYNAĞI
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: denize uygun paket
Detay Bilgi
Çıkış gücü: 3Kw Operasyon süresi: Uzun
Teknoloji: Hidrojen + Yakıt Pili Gürültü: ≤ 60dB
Kirlilik: Düşük
Vurgulamak:

ups birim güç kaynağı

,

kesintisiz güç kaynağı ünitesi


Ürün Açıklaması

 

UPS, Metanol Reform Hidrojen Üretimi ile Birleştirildi 3kW Uzun Süreli

 

Different from other kinds of UPS, Ally Hi-Tech combined hydrogen production by methanol reforming and fuel cell system together. Diğer UPS türlerinden farklı olarak Ally Hi-Tech, metanol ıslahı ve yakıt hücresi sistemi ile hidrojen üretimini bir araya getirdi. The biggest advantage of hydrogen UPS is its long operation time. Hidrojen UPS'in en büyük avantajı uzun çalışma süresidir. Because it is hydrogen energy UPS, pollution and carbon emission is very low. Hidrojen enerjisi UPS olduğu için kirlilik ve karbon emisyonu çok düşüktür. Besides, the noise is lower than 60dB. Ayrıca, gürültü 60dB'den daha düşüktür.

 

Verim

 

3kW Hydrogen UPS Reliable Long-run Backup Power System Light Weight

 

Uygulamalar
 

Metanol-hidrojen + yakıt hücresi - uzun süreli sürekli güç kaynağı sistemi, baz istasyonu, makine dairesi, veri merkezi, açık hava izleme, ada, hastane ve diğer durumlarda yaygın olarak kullanılabilir.

 

Klasik Kasa

 

Telekomünikasyon baz istasyonları ve Tayvan'ın dağlık bölgesinde bir sığınak: 20Nm3/h methanol hydrogen generator and 5Kw×4 matched fuel cells. / h metanol hidrojen jeneratörü ve 5Kw × 4 uyumlu yakıt hücreleri. Methanol-water storage: 2000L, it can reserve for 74hr continuous use time with output of 25Kw, and supply emergency power for 4 mobile communication base stations and one refuge. Metanol-su depolama: 2000L, 25Kw çıkışı ile 74 saat sürekli kullanım süresi ayırabilir ve 4 mobil iletişim baz istasyonu ve bir sığınak için acil durum gücü sağlayabilir.

3kW sürekli güç kaynağı sistemi yapılandırması, L × H × W (M3): 0.8 × 0.8 × 1.7 (daha uzun güç kaynağı gerekiyorsa, 24 saat sürekli güç kaynağını garanti edebilir, harici yakıt deposuna ihtiyaç duyar)

 

 

Referans

 

UPS Kesintisiz Güç Sistemi Metanol Reform Hidrojen Üretimi ile Birleştirildi 1

İletişim bilgileri
Hu

Telefon numarası : 13668204078

Naber : +8613668204078