products

Sahada Buhar Metan Reformu SMR Hidrojen Üretim Sistemi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ally Hi-Tech
Model numarası: SMR
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: denize uygun paket
Detay Bilgi
teknoloji: Buhar Metan Reformu Saflık: gereğince, gerektiği gibi
Kapasite: 50 ~ 50.000Nm3 / s Operasyon: Sürekli
Vurgulamak:

hidrojen üretim ünitesi

,

hidrojen üretim tesisi


Ürün Açıklaması

SMR Buhar Metan Reformuna Dayalı Yerinde Hidrojen Üretim Sistemi
 
20 yılı aşkın deneyime ve 85'den fazla SMR hidrojen tesisi kurulumuna dayanan Ally Hi-Tech, buhar metan reformu ve hidrojen saflaştırma için patentli teknolojiye sahip nitelikli ve güvenilir bir tedarikçidir.
 
Ally Hi-Tech's SMR reformer furnaces are designed to provide up to 30 years of safe, stable, and efficient performance. Ally Hi-Tech'in SMR reformer fırınları, 30 yıla kadar güvenli, istikrarlı ve verimli performans sağlamak üzere tasarlanmıştır. Not only our professional design, fabrication groups, but also Ally's after-sale team will make sure the plants operate continously under the best condition. Sadece profesyonel tasarımımız, imalat gruplarımız değil, aynı zamanda Ally'nin satış sonrası ekibi de bitkilerin en iyi durumda sürekli çalışmasını sağlayacaktır.
 
Verim
 
SMR Hydrogen Plant Stable Operation Easy Maintenance Economical
 
 
Neden Ally Hi-Tech'i Seçmelisiniz?
 
As a member of the Chinese hydrogen standard committee, Ally Hi-Tech has been focusing on hydrogen production for 20 years. Çin hidrojen standart komitesinin bir üyesi olan Ally Hi-Tech, 20 yıldır hidrojen üretimine odaklanıyor. SMR(Steam Methane Reforming) Technology is one of Ally's core technology. SMR (Buhar Metan Reformu) Teknolojisi, Ally'in temel teknolojilerinden biridir. We have provided more than 80 economical SMR hydrogen plants with stable operation and easy maintenance for clients all over the world. Tüm dünyada müşterilerimiz için istikrarlı çalışma ve kolay bakım ile 80'den fazla ekonomik SMR hidrojen tesisi sağladık.
 
Referans
 
Sahada Buhar Metan Reformu SMR Hidrojen Üretim Sistemi 1

İletişim bilgileri
Hu

Telefon numarası : 13668204078

Naber : +8613668204078